تلگرام آلفا (Telegram Alpha) چیست؟ نسخه بدون فیلتر تلگرام برای ویندوز (+لینک دانلود مستقیم) | با کینگ لرن همراه باشید و کینگ لرن را به دوستان خود معرفی کنید …

تلگرام آلفا (Telegram Alpha) چیست؟


در جریان هستیم که پیام رسان محبوب تلگرام در کشور عزیزمان فیلتر شده است و راه های دسترسی به آن بسیار سخت و پر خطر است‌ ، به همین دلیل تلگرام سعی دارد تا با ارائه ی نسخه بدون فیلتر تلگرام برای سیستم عامل های مختلف از ریزش کاربرانش جلوگیری کند .

در حقیقت تلگرام آلفا حکم نسخه ی بدون فیلتر تلگرام را دارد ؛ Telegram Alpha نسخه ی ویژه ای از تلگرام دسکتاپ میباشد که توسط تلگرام طراحی شده است و یک برنامه رسمی به شمار میرود ، پس درنتیجه نگرانی خاصی از بابت امنیت آن وجود نخواهد داشت .

در نسخه آلفای تلگرام دسکتاپ قادر هستید تا از پروکسی استفاده نمایید و بدون نیاز به فیلترشکن به تلگرام متصل شوید ، در حقیقت شما با این کار یک فیلترشکن داخلی بر روی تلگرام خود فعال نموده اید .

لینک مستقیم دانلود تلگرام آلفا (Telegram Alpha) از سایت رسمی تلگرام :پس از اتصال موفقیت آمیز به “پروکسی” مشاهده میکنید که در قسمت گوشه ی سمت چپ و پایین تلگرام آلفا ، یک تیک آبی نمایان میشود که نشان میدهد تلگرام‌ شما به پروکسی متصل شده است ، اکنون تلگرام شما نیازی به فیلترشکن ندارد !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *