ایردراپ چیست ؟

ایردراپ چیست ؟ | اگر میخواهید معنی کلمه ایردراپ را بدانید ، این پست را تا انتها مطالعه کنید ؛ با کینگ لرن همراه باشید وکینگ لرن را به دوستان خود معرفی کنید …

ایردراپ چیست ؟


به معنی خیلی ساده به کسب رایگان ارزهای دیجیتال ایردراپ میگویند که بیشتر اوقات توسط بعضی از شرکت های تازه تاسیس انجام میشود و شامل ارزهای دیجیتال قدیمی ( مانند اتریوم و بیت کوین ) نمیشود . در سال 2017 میلادی یک استارت آپ نو ظهور با نام Polymath ایردراپی راه اندازی کرد ، برای شرکت در آن ایردراپ تنها کاری که باید انجام میشد یک ثبت نام بسیار ساده بود !! که حدودا یک ماه پس از ثبت نام 250 عدد ارز دیجیتال به صورت رایگان به کیف پول کاربرانی که ثبت نام کرده بودند ارسال شد .


ایردراپ چیست ؟


دلایل انجام ایردراپ توسط شرکت ها چیست ؟

  • دلیل اصلی این کار تبلیغات و جذب کردن سرمایه گذار است ! زیرا استارت آپ های جدید برای شروع به کار و فروش توکن های خود نیاز به تبلیغات گسترده ای دارند .

چه تبلیغی بهتر از یک ایردراپ ؟

  • اگر یادتان باشد در کشور ما نیز چند ارز دیجیتال مانند wcx و pm7 به صورت گسترده توسط مردم تبلیغ میشد ، اما به طور مثال همین دو ارز نام برده شده که با وعده های دروغین اقدام به فریب مردم کرده بودند ، هرگز به مرحله ی فعالیت نرسیدند !!

چگونه بهترین ایردراپ ها را پیدا کنیم ؟

  • همانگونه که گفتیم ، بسیاری از ایردراپ ها فاقد ارزش بوده و شرکت های متقلب و کلاهبردار با وعده های پوچ و دروغین اقدام به فریب مردم کرده و فعالیت خود را با تبلیغات رایگانی که توسط مردم انجام میشود ، پیش میبرند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *