در این پست قصد داریم تا بهترین آنتی ویروس های رایگان را خدمت شما دوستان عزیز معرفی کنیم ( همراه با لینک دانلود از شرکت سازنده ) ؛ با ما همراه باشید …

برترین آنتی ویروس های رایگان


( جهت دانلود هرکدام از آنتی ویروس ها ، بر روی اسم آنتی ویروس مورد نظر کلیک کنید )


1 – Avira Free Antivirus

به جرات میتوان گفت این آنتی ویروس یکی ازبهترین آنتی ویروس های رایگان موجود در بازار میباشد ، این آنتی ویروس قدرت شناسایی بسیار خوبی دارد .

سرعت بالای اسکن آن در کنار استفاده از تکنولوژی ابری و همچنین ابزارهایی نظیر حفاظت از مرورگر، به این بازار یک جلوه متفاوت بخشیده ‌و تنها نکات منفی آن را باید در سرعت پایین نصب نرم افزار و همچنین واسط کاربری نسبتا پیچیده این آنتی ویروس دانست.

2 – Panda Cloud Antivirus Free

 اولین برنامه ی امنیتی که تکنولوژی Cloud را به کار گرفته و سرعت بالای آن در عین سبکی نرم افزار از آن یک نمونه متفاوت ساخته است! هرچند این نرم افزار مبتنی بر تکنولوژی Cloud است، در زمان عدم دسترسی به اینترنت به شکل Local و از حافظه ی کش سیستم استفاده می‌کند.

شاید بخواهید این مطلب را هم مشاهده کنید :
پنهان کردن فایل ها از دید جستجوگر ویندوز

از قابلیت‌های مهم این آنتی ویروس : جستجوی بد افزارها در سطح های زیرین سیستم و سطح بالای حفاظت و صیانت در برابر بد افزارها و عملیات فیشینگ است.

3 – Comodo Antivirus

این آنتی ویروس نیز یکی از بهترین نمونه‌های رایگان است. این برنامه ی امنیتی، مجموعه‌ای کامل از موتورهای شناسایی برای انواع بد افزارها مانند ویروس‌ها و جاسوسان و Rootkit‌ ها ‌است و همچنین از تکنولوژی Defense + کومودو نیز برخوردار است که یک لایه مضاعف امنیتی را برای کاربران ایجاد میکند .

از جمله امکانات این آنتی ویروس ، جعبه ارسال خودکار و همچنین استفاده از تکنولوژی Cloud در شناسایی میباشد و البته باید به این نکته اشاره کنیم که از آنجایی که این ابزار در اغلب موارد با همکاری کاربر عملیات شناسایی را صورت میدهد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *