آیا استخراج Bitcoin با اندروید امکان پذیر است ؟

آیا استخراج Bitcoin با اندروید امکان پذیر است ؟ | اگر میخواهید جواب این سوال را بدانید ، این پست را تا انتها مطالعه کنید ؛ با کینگ لرن همراه باشید و کینگ لرن را به دوستان خود معرفی کنید …

آیا استخراج Bitcoin با اندروید امکان پذیر است ؟


همانگونه که در جریان هستید ، بیت کوین روز به روز به موضوع مهمتری تبدیل میشود و به همین دلیل کاربران بیشتری میخواهند وارد مبحث استخراج بیت کوین شوند ؛ برای چنین کاری نیاز به یک کامپیوتر و یک دستگاه برای تامین قدرت پردازشی است ،  برای استخراج بیت کوین نیاز به یک سخت افزار همیشه روشن و همچنین اتصال دائمی اینترنت دارید .

اگر بتوانید با برنامه های اندرویدی به استخراج بیت کوین بپردازید در واقع کار شگفت انگیزی کرده اید ، چرا که بسیاری از افراد با صرف هزینه های بسیار زیاد برای خرید تجهیزات تلاش میکنند تا مقداری بیت کوین استخراج کنند ، اما آیا به نظر خودتان استخراج بیت کوین با گوشی اندرویدی امکان پذیر است ؟

احتمالا متوجه شده اید که مصرف انرژی در پروژه ی استخراج بیت کوین یک موضوع اساسی و بسیار مهم است و در طی فرآیند استخراج انرژی زیادی مصرف میشود ، البته این مورد برای کامپیوتر یک امر عادی است اما وقتی درباره ی یک گوشی و یا تبلت اندرویدی صحبت میکنیم ، اوضاع کمی فرق میکند .

سود استخراج بیت کوین با اندروید بسیار کم است :

اگر چه از نظر فنی استخراج بیت کوین با گوشی و تبلت اندرویدی امکان پذیر است ، اما واقعیت این است که مصرف انرژی در انجام چنین فرآیندی آنقدر بالاست که به سختی ممکن است به سود برسید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *