آموزش رایگان دریافت تیک آبی اینستاگرام

آموزش رایگان دریافت تیک آبی اینستاگرام ( ترفندی بسیار ساده جهت دریافت تیک آبی ) | با کینگ لرن همراه باشید و کینگ لرن را به دوستان خود معرفی کنید …

با آپدیت جدید اینستاگرام

رسیدن به تیک آبی ساده‌ تر خواهد شد


نکته مهم : قبل از انجام مراحل زیر توجه داشته باشید که اینستاگرام شما باید به آخرین ورژن منتشر شده آپدیت شده باشد .

🔹 همانطور که میدانید تیک آبی اینستاگرام علامتی است که رسمی بودن پیج را مشخص میکند ؛ با آپدیت اینستاگرام مشاهده میکنید که گزینه‌ ای به اسم Request Verification به منوی تنظیمات برنامه اضافه شده است ، که با زدن این گزینه و انجام مراحل مورد نیاز میتوانید درخواست وریفای شدن اکانت و دریافت تیک آبی را برای تیم فنی اینستاگرام ارسال کنید . همچنین توجه کنید که جهت تایید شدن درخواست تیک آبی ، پیج مورد نظر باید مربوط به یک شخص ، برند یا نهاد معروف و شناخته شده باشد .

🔹 پس از ثبت اطلاعات مورد نظر ، باید منتظر بمانید تا پیج و مدارک ارسالی شما بررسی شوند ؛ در صورت تایید اطلاعات ، تیک آبی برای صفحه مورد نظر فعال میشود . علاوه بر این مورد ، اینستاگرام به زودی و در هفته‌ های آینده اطلاعات تکمیلی و جالبی را برای پیج‌ های پرمخاطب نمایش میدهد ( مانند : تاریخچه‌ ، تاریخ ایجاد پیج اینستاگرام ، تغییر یوزرنیم‌ ها ، کشور مربوطه و … ) که برای دسترسی به آنها میبایست به پیج مورد نظر رفته و از منوی موجود در بالای صفحه گزینه‌ About This Account را انتخاب نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *