1234 797x450

با استفاده از نرم افزار Prisma عکس های خودتان را به نقاشی هایی ظریف مثل نقاشی های نقاش های بزرگی مثل  ون گوگ و پیکاسو تبدیل کنید … برای دانلود این برنامه برای اندروید به ادامه مطلب بروید :

دانلود برنامه prisma برای اندروید برای اولین بار در سایت های ایرانی

روزگاری بود که مردم می پنداشتند آثار نقاشان بزرگی چون ون گوگ، پیکاسو، دالی و مونش آنقدر ظریف و پیچیده اند که هیچ کس جز خالق شان نمی تواند نمونه ای شبیه آنها را بیافریند. اما آن روزگار دیگر گذشته، و امروز اپلیکیشن های موبایل با تکیه بر هوش مصنوعی و الگوریتم های برنامه نویسی کاری کرده اند تا هر شخص بتواند پیکاسوی شخصی خود را در جیبش به همراه داشته باشد.

Prisma اپلیکیشن فوق العاده ای است که می تواند از عکس های معمولی، تابلوهای نقاشی به سبک هنرمندان بزرگ تاریخ بیافریند. کافیست با آن عکس بگیرید، یا عکسی از Camera Roll را در آن بارگذاری کنید تا از آن یک تابلوی نقاشی بسیار زیبا و چشم نواز بسازید.

233

Prisma بر خلاف اکثر برنامه های ویرایش تصاویر که تجربه کار با آنها را داشته اید یک فیلتر ساده روی عکس ها نمی اندازد، بلکه با تکیه بر ترکیبی از هوش مصنوعی و شبکه های عصبی، عکس شما را به طور تمام و کمال اسکن کرده تا استایل منحصر به فرد و تأثیرگذاری به آن بدهد.

در حقیقت نیازی نیست از این برنامه خارق العاده تعریفی کنیم کافیست شما #prisma را در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام سرچ کنید تاحرف مارا درک کنید و بفهمید که با یک اپلیکیشن معمولی طرف نیستید اگر از این برنامه استفاده کنید می فهمید که تنوع فیلتر های prisma فوق العاده بالاست

Prisma بر خلاف اکثر ویرایشگرهای تصویری که تجربه کار با آنها را داشته اید صرفا یک فیلتر ساده روی عکس ها نمی اندازد، بلکه با تکیه بر ترکیبی از هوش مصنوعی و شبکه های عصبی، عکس شما را به طور تمام و کمال اسکن کرده تا استایل منحصر به فرد و تأثیرگذاری به آن بدهد.

-kinglearn.ir_prisma-app-review-1024x576

دانلود prisma برای اندروید 

توجه: این نسخه با نسخه های بتا که در سایت ها موجود است متفاوت بوده و نسخه اصلی بوده و کار خواهد کرد.

 همچنین ﺗﻮﺟﻪ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﯿﺪ :
1-ﺍﭘﻠﯿﮑﯿﺸﻦ ﭘﺮﯾﺴﻤﺎ ﺑﺮﺭﻭﯼ ﺍﻧﺪﺭﻭﯾﺪ 4 به بالا ﻗﺎﺑﻞ ﻧﺼﺐ ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ .
2.-ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﭘﺮﯾﺴﻤﺎ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﻋﻤﺎﻝ ﻓﯿﻠﺘﺮ ﺑﺮﺭﻭﯼ ﺗﺼﺎﻭﯾﺮ ﻧﯿﺎﺯﻣﻨﺪ ﺑﻪ ﺍﯾﻨﺘﺮﻧﺖ ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ.

دانلود برنامه prisma برای اندروید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *