معرفي ربات تلگرام نرم افزار محبوب prisma ؛ اگر مایل هستید از فیلترهای پریسما بر روی لپتاپ خود، گوشی های ویندوز فون و … استفاده کنید به ادامه مطلب مراجعه کنید… رباتی در تلگرام با نام Prisma bot ساخته شده است که عملکردش دقیقا مانند اپلیکیشن پریسما است. ابتدا عکستان را برای ربات ارسال می کنید، سپس ربات به شما فیلترهایی پیشنهاد می دهد و فیلتر های بی نظیرش را روی عکس شما اعمال می کند

برای شروع کار با این ربات لازم است ابتدا بر روی دستگاه مورد نظرتان تلگرام را نصب کنید. حتی اگر دستگاه شما از تلگرام پشتیبانی نمی کند می توانید از نسخه تحت وب تلگرام نیز استفاده کنید. برای دانلود و نصب تلگرام به وبسایت تلگرام مراجعه کنید.(اینجا کلیک کنید).

 

applied-filter

بعد از نصب تلگرام، اینجا کلیک کنید تا ربات Prisma Bot برای شما باز شود. بر روی start کلیک کنید و عکستان را برای ربات ارسال کنید. بعد از چتد ثانیه ربات به صورت رندوم یک فیلتر بر روی عکس شما می گذارد. اگر مایل هستید تا فیلترهای بیشتری را امتحان کنید لازم است واژه filters/ را برای ربات ارسال کنید تا چند فیلتر جدید به شما پیشنهاد کند. اگر باز هم به دنبال فیلترهای بیشتری بودید می توانید بر روی  See more filters کلیک کنید.

شاید بخواهید این مطلب را هم مشاهده کنید :
آموزش رایگان رفع ریپورت اینستاگرام

در نهایت هر فیلتری را که پسندیدید می توانید بر روی Use filter که زیر فیلتر مورد نظرتان نوشته شده کلیک کنید و سپس عکستان را دوباره برای ربات ارسال کنید.

ربات تلگرام پریسما
مزیت این ربات نسبت به اپلیکیشن پریسما این این است که کیفیت تصویر را کم نمی کند و با هر کیفیتی عکستان را ارسال کنید، با کیفیت مناسبی تابلوی خود را تحویل می گیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *